?

Log in

No account? Create an account

pin4ukartcentre's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Спільнота PinchukArtCentre
Location:
Website:
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
PinchukArtCentre, ПінчукАртЦентр, ПинчукАртЦентр, Contemporary art, сучасне мистецтво
Це спільнота, присвячена PinchukArtCentre. PinchukArtCentre - один з найбільших Центрів Сучасного Мистецтва в Європі - був відкритий Фондом Віктора Пінчука 16 вересня 2006 року. Основним завданням діяльності PinchukArtCentre є модернізація української художньої сфери. PinchukArtCentre реалізує міжнародну програму виставок, семінарів, майстер-класів, здійснює підтримку культурних проектів та інше. Крім цього, PinchukArtCentre володіє колекцією робіт сучасного мистецтва.

Правила Спільноти PinchukArtCentre

Дана спільнота створена для інформаційної підтримки діяльності PinchukArtCentre – одного з найбільших центрів сучасного мистецтва в Східній Європі. Доглядачі ком’юніті вітають будь-які обговорення, запитання, коментарі, що стосуються обраної тематики, а саме – сучасного мистецтва в Україні. Модератори залишають за собою право видаляти пости, що не стосуються безпосередньо теми contemporary art чи діяльності PinchukArtCentre. Також вилучатимуться пости, що є проявами нетерпимості, неповаги до інших чи відвертими провокаціями. В разі, коли дописувачі розміщуватимуть матеріали, що є об’єктом авторського права, необхідно вказувати посилання на джерело їх походження. В разі недотримання дописувачами цих правил, модератори залишають за собою право відмовити їм у можливості писати до спільноти.
Також дуже велике прохання не забувати про таку зручну й естетичну опцію, як LJ-cut – у разі розміщення великих постів її використання буде вищим проявом поваги дописувачів до інших.

Categories

литература, музыка, спорт

Social capital

  • less than 10

Statistics